Proctolazer Hakkında

Proctolazer Cerrahi Lazer sistemleri firması, Proctology alanında uzmanlaşmış bir firmadır.

Kurucumuz, 15 yıllık ilaç sanayi geçmişi ile 2010 yılında Alman Lazer Cerrahi Firmasında Regional Sales Manager olarak Türkiye'de lazer cerrahi sektörüne giriş yapmıştır. Tüm dünya pazarında lazer cerrahi firmalara baktığınızda, aslında 1470 nm Diode Lazerler Endovasculer için üretilmiştir. Şu anda bazı yabancı menşeili firmalarının web sitelerine Proctology yeni yeni girmeye başlamıştır. Kurucu Lazer Cerrahi sektörüne giriş yaptığında, Türkiye de lazer in Proctology de kullanımı bilinmemekteydi.

Kurucumuz tarafından bu sektöre ilk adımlar atılmıştır.

İlk defa Proctology kullanımları, çok sevgili dostum, sınıf arkadaşım Dr Nejat Gülgör ile Bursa'da kullanılmıştır. Uludağ Üniversitesi Genel Cerrahi ABD'dan sevgili dostum, hocam Prof. Dr. Ersin Öztürk (Colon Rectum), Prof. Dr. Arif Gürpınar (Coçuk Cerrahisi), Prof. Dr. Hakan Coşkun (KBB) ile Akademik olarak Üniveristede kullanımı başlamıştır.

Prof Dr.Ersin Öztürk'ün Perianal Fistül'de Lazer ile yapılan klinik çalışması 2013 yılında Colon Rectum Diseses Dergisinde yayınlanmıştır. Bu Proctology'de lazer için bir devrim olmuştur. Bu 55 hastalık çalışmada sevgili hocamın yanında olmak benim için hala çok büyük bir onur olmuştur.

 

 

Kurucumuz, Türkiye'de hep ilklere imza atmıştır.

 

 

  • Diode Lazer ile Dünyada ilk External Haemangioma Prof Dr.Arif Gürpınar Uludağ Ünv.Çocuk Cerrahisi ABD
  • Diode lazer ile Dünyada ilk defa Karaciğer dokusunda kullanım ,Prof Dr Remzi Emiroğlu Acıbadem Bursa
  • Diode Lazer ile Dünyada ilk kullanım UPJ darlık Doç Dr.Özcan Atahan Medicalpark Bursa
  • Diode Lazer ile Türkiye'de ilk Parsiyel Nefrectomy Prof Dr Bülent Oktay Bursa Acıbadem Ürology
  • Diode Lazer ile Dünyada tek Caposis Sarkoma Prof Dr Hakan Çoşkun Uludağ Unv.Kbb ABD
  • Dünyada tek açık cerrahi ile Tipik Meningioma vakasında Prof Dr Halil Ak-Pendik Bölge Hospital gibi birçok ilklere, başarılara imza atmıtır.

2500'den fazla (Hemoroid, Perianal Fistül, P.Sinüs, Fissür), 100'den fazla metastasectomy Endobronşial Tümörler, 200'den fazla Conca, Endovascular vs. bilgi ,birikim ve tecrübeleri  ile bu sektörde marka olmuştur.

Bugün itibariyle, Kbb, Thorax, Uroloji, Endovascular, Proctology, Çocuk Cerrahi, Beyin Cerrahi endikasyonlarında bilgi birim ve tecrübe ile Lazer Cerrahi sektöründe kendi adına kurduğu, Gigaa Lazer'in Türkiye Distribütörü PROCTOLAZER CERRAHİ LAZER CERRAHİ SİSTEMLERİ FİRMA'sı ile devam etmektedir. Ürün gamımızda her branşa yönelik değişik tip ve dalga boylarında lazer çeşitliliği vardır.

Dolayısyla, Lazer Cerrahi sektöründe makine değil bu konuda bilgi,birikim,tecrübe 'nin  çok önemli olduğuna inanan biri olarak,

SİZLER DOĞRU YERDE,DOĞRU ADRES DE OLDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Sevgilerimle
Proctolazer Cerrahi Lazer Sistemleri